Reference - Naši nejvýznamnější klienti

Našimi klienty jsou mimo jiné:

Ticketpro a.s. / Ticketpro Limited

Spolupráce se společností Ticketpro byla zahájena v roce 2005. Tato spolupráce se týká především účetního a finančního poradenství, mezinárodního reportingu, nadnárodní účetní metodiky a interního auditu.

Od roku 1992 poskytuje společnost Ticketpro služby související s prodejem vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce s důrazem na využití počítačové sítě. V současnosti prodává Ticketpro v Česku více než dva miliony vstupenek ročně na průměrně tři a půl tisíce akcí měsíčně a spolupracuje s většinou organizátorů akcí. Za celou dobu své existence Ticketpro prodalo více než dvacet milionů vstupenek.

» více informací o společnosti Ticketpro a.s.

» více informací o společnosti Ticketpro Limited

Live Nation Czech Republic s.r.o.

Spolupráce se společností Live Nation (dříve Interkoncerts) byla zahájena v roce 2004. Tato spolupráce se týká především vedení účetnictví, účetního poradenství a statutárního auditu (sd).

Live Nation je vůdčí společností v oblasti koncertů a dalších kulturních událostí, ročně propojí více než šedesát milionů fanoušků po celém světě v rámci třiceti tří tisíc akcí. Je největším producentem živých koncertů na světě, jako druhý největší management se podílí na řízení hal a míst konání akcí a stále se rozrůstá. Celosvětově vlastní a provozuje vice než sto sedmdesát míst konání koncertů.

» více informací o společnosti Live Nation Czech Republic s.r.o.

ScandCommerce spol. s r.o.

Společnost ScandCommerce je poradensko-zprostředkovatelská firma specializovaná na obchod především mezi Švédskem, Českem a Slovenskem. Jejím hlavním zaměřením je zajištění výrobců, dovozců a obchodních partnerů. Samozřejmostí je i aktivní účast ve všech fázích realizace projektů.

» více informací o společnosti ScandCommerce spol. s r.o.

Partneři

TicketPro Live nation Blaha & Marek autoservis ScandCommerce

ClaraPacta spol. s r.o.

Trnavská 2618/2, Praha 4, 141 00

tel.: +420 608 983 956
email: info@clarapacta.cz